לוגו פאר קראוונים
להזמנת קרוואן

השם שלך

הטלפון שלך

האימייל שלך

ההודעה שלך

קרוואן באילת

טיפים לחופשה באילת עם קרוואן

אתם בטח שואלים את עצמכם הרבה שאלות במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלכם בחופשת קרוואן באילת. חברת פאר קראוונים באילת כתבה עבורכם מידע וטיפים שיענו על כל השאלות שלכם.

טיפים לחופשה עם קרוואן באילת

 

  • פיקניק – בקרוואן מטבחון המאובזר עם כל הציוד הדרוש להכנת אוכל ובנוסף מנגל לברביקיו. מומלץ לקנות מצרכים והרבה מים לכל תקופת החופשה ולאחסן במקרר. וזאת על מנת שלא תצטרכו להתעסק עם קניות בזמן החופשה.

 

  • ילדים – בקרוואן מסך טלוויזיה עם עידן+ ערוצים. תמיד טוב להביא DVD לצפות בסרט טוב או משחקי Sony להעביר את הזמן. בנוסף זו הזדמנות להביא ספר טוב ולקרוא על חוף הים באילת.

 

  • חדר שינה ומקלחת – חברת פאר קראוונים באילת מציעה שירות של השכרת מגבות ומצעים, אבל אם אתם רוצים להביא מהבית להלן רשימה קטנה: מגבות / כלי רחצה / נייר טואלט / מצעים למיטה.

 

  • מוצרי ניקיון – מומלץ להביא מוצרי ניקיון לשמור על חופשה נעימה ונוחה. הקרוואן קרוב לים והחול, כדי לשמור על הקרוואן נקי במהלך החופשה יש להצטייד עם ציוד נכון. לא צריך רשימה כמו בבית של מוצרי ניקיון מספיק מוצר אחד שמכסה את הכל.

 

  • כלי מטבח – מומלץ להביא סכו״ם חד פעמי: כוסות לשתייה קרה וחמה, מזלגות, סכינים, כפות וציוד נלווה למנגל. כך שלא תצטרך להתעסק עם שטיפת כלים במהלך החופשה ולשמור על מיכל המים של הקרוואן.

 

  • כביסה – באילת מבחר מכבסות עם שירות משלוחים שיגיע עד לקרוואן. בדרך כלל שירות כביסה הוא 24 שעות. פשוט חפשו בגוגל או בפייסבוק מכבסות באילת.

 

  • ציוד חשוב – קרם הגנה, כסאות ושמשייה לחוף, שקיות אשפה, נעלי ספורט, כפכפים לים, ציוד שנוקרלינג לצלילה חופשית, מגבות לים, בגד ים, משקפי שמש, כובע, עזרה ראשונה בסיסית (פלסטרים, יוד חיטוי וקרם להרגעת העור), מטען לטלפון / מחשב, גפרורים, כבל מאריך.
 עכשיו מה שנשאר זה להנות מחופשה ייחודית וחוויה בלתי נשכחת. חברת פאר קראוונים באילת שמה לעצמה מטרה להפוך כל אורח לאורח חוזר. אנחנו יודעים שאורח מרוצה הוא אורח חוזר. הקרוואנים של חברת פאר קראוונים חדשים לגמרי ומציעים איכות ונוחות בחוף הים של אילת.