לוגו פאר קראוונים
להזמנת קרוואן

השם שלך

הטלפון שלך

האימייל שלך

ההודעה שלך

קרוואן באילת

חופשת צלילה וגלישה באילת עם קרוואן

מפרץ אילת הוא בעל שם עולמי לגלישת רוח וקייט סרפינג.  גולשי רוח וקייט סרפינג מכל העולם מגיעים מדי שנה להנות או להתחרות במפרץ אילת. בנוסף אילת היא הצפונית ביותר לים האדום שגם מפורסם ומדורג בין אתרי הצלילה היפים ביותר בעולם. השילוב של גלישה וצלילה עם השכרת קרוואן באילת היא הגשמת חלום של כל גולש. מתי שאין רוח יורדים לצלול ומתי שהרוח תופסת כיוון עולים לגלוש.

המיקום הטוב ביותר למקם את הקרוואן הוא בחוף הדרומי ממש ליד מועדוני הצלילה וגלישה. אפשר להשכיר ציוד צלילה או ציוד גלישת רוח / קייט סרפינג ולקבל טיפים מהחברה המקומיים.

חופשת צלילה וגלישה באילת

ללא ספק חופשת צלילה וגלישה באילת עם קרוואנים זוהי חופשה מושלמת.. תארו לעצמכם לקום בבוקר עם הקפה ולהיות הראשונים שיודעים מה קורה בים. לא צריך לבדוק באינטרנט מה מצב הרוח או איך הראות בים. זו חופשה אחד על אחד עם הים ולא מפספסים רגע. אחרי צלילה בבוקר ארוחה בריאה וחזרה לים לסשן גלישה. בערב לפני המנגל לרדת לצלילה ולהנות מדגים מיוחדים שיוצאים ממחבואם בשונית האלמוגים.

זהו חלום של הרבה גולשים לטוס למדינה רחוקה לטייל עם קרוואן ולמצוא את הגל הנכון. פאר קראוונים באילת עוזרת לך להגשים את החלום קרוב לבית. לקוחות רבים של פאר קראוונים באילת הם צוללנים, גולשים או שניהם יחד וזה גל שמתרחב ותופס רוח חזקה באילת.