לוגו פאר קראוונים
להזמנת קרוואן

השם שלך

הטלפון שלך

האימייל שלך

ההודעה שלך

קרוואנים באילת

היתרונות בחופשה עם קרוואן באילת

אין ספק שחופשה בקרוואן באילת זהו איחוד משפחתי או חוויה זוגית בלתי נשכחת. חיים במרחב מצומצם בלי הסחות דעת של אלקטרוניקה מכריחים אותך למצוא דרכים אחרות כדי לכבוש את הזמן ביחד. ישיבה סביב פינת אוכל ביחד ולתכנן יום גיבוש, זו הזדמנות מעולה ללמד את הבן שלך לתפקד על המנגל או ללמד את הבת שלך להכין ארוחת ערב מפנקת. לשחק קלפים או דמקה / שחמט, לצאת למסלול הליכה ברכסי ההרים או לחפש אוצרות אבודים בים האדום.

6 יתרונות בחופשה עם קרוואן באילת

  • אתה בוחר את המיקום

כאשר אתה שוכר קרוואן, יש לך את היכולת לנסוע למקומות שונים בחופשה שלך בקלות, שכן אתה לא צריך לדאוג לגבי הזמנת חדר במלון. אתה יכול להיות בכל מקום שאתה רוצה לבקר. אתה יכול פשוט לנסוע לאן שאתה רוצה ללכת ומתי שאתה רוצה. באילת ליד הים יש לך את האפשרות למקם את הקרוואן בחוף הצפוני או בחוף הדרומי לבחירתך החופשית.

  • מקרב ומאחד

חופשה בקרוואן עם המשפחה, חברים ובכלל היא מאוד ייחודית. מאמרים רבים נכתבו על חופשות משפחתיות בקרוואן שמעלות זכרונות מהילדות והשפיעו רבות על הקשר המשפחתי. לומדים להכיר אחד את השני יותר טוב ומייצרים חוויות בלתי נשכחות עם יקירכם. חופשה בקרוואן באילת מציעה הרבה פעילות ואטרקציות שתוכלו לבסס ולחזק את התא המשפחתי.

  • שומר על פעילות ספורטיבית

הרבה פעילות ספורטיבית יש בחופשה עם קרוואן. המיקום של הקרוואן בטבע וליד הים והתנועה המצומצמת בקרוואן משפיע על פעילות מגוונת. מסלולי הליכה ברצועת החוף או מסלול ברכסי הרים, חימום טניס מטקות, שחייה מרעננת בים או צלילה, יוגה בזריחה ובשקיעה להפעיל את המנגל. בסוף יום של פעילות ספורטיבית כייפית יש פחות קלוריות מאשר היו.

  • מכירים אנשים חדשים

כשאתה ממקם את הקרוואן בשטח עם קרוואנים נוספים אתה הופך לחלק מקהילה של מטיילים עצמאיים, אשר משתוקקים בדרך כלל להתערבב. תוכל לשוחח עם אנשים ולשמוע על אירועים מעניינים וכמובן הילדים יוכלים למצוא שותפים למשחקי כדור. לפעמים מארגנים אירועים כמו קריוקי או להקות חיות. הסה״כ של אינטראקציה חברתית שאתם חווים יהיה גדול בהרבה מאשר במלון, אבל עדיין יש לך את האפשרות להסיר את עצמך מכל המהומה כאשר אתה צריך קצת בדידות – משהו שיכול להיות מסובך במלון.

  • יחסית זה זול יותר

כאשר יש לך קרוואן לחופשה שלך, אתה לא צריך לדאוג לשלם עבור שהייה במלונות. הקרוואנים באים מאובזרים עם מיטות, חדר מקלחת, מטבחון וכל דבר אחר שאתה עשוי להזדקק. בנוסף הקרוואנים מאובזרים עם כל הציוד להכין ארוחות מפנקות כמו בבית. כך שתוכל לשמור את כל האוכל שאתה צריך עבור החופשה במקרר. זה יכול לחסוך לך מאות או אפילו אלפי שקלים כשחושבים כמה סה״כ יכול לעלות על כל הארוחות בחופשה שלך במסעדות. בנוסף אתה יכול לחסוך יותר זמן כדי לחקור וליהנות מפעילויות כיף בחופשה שלך.

  • נוחות וזמינות

הנוחות והזמינות של חדר מקלחת בקרוואנים זה פינוק. אז, אתה לא צריך לדאוג לשירותי חירום ואתה יכול להתקלח בקלות בכל פעם שאתה רוצה.

השכרת קרוואן באילת עם פאר קראוונים באילת היא אופציה הרבה יותר זולה ונוחה מעל שהייה במלונות. זה מאפשר לך לשמור על הכל איתך, אז אתה לא צריך לדאוג להשאיר דבר מאחור במלון ומאפשר לך לקום וללכת מתי שאתה רוצה. ניתן ליהנות מחטיף או להכין ארוחה בעצמך בכל פעם שאתה רוצה, לישון במיטה שלך כל לילה ולקחת הפסקה לשירותים מבלי לעצור ליד תחנת רענון. זה נותן לך הרבה פחות לדאוג, כך שתוכל להשקיע יותר זמן ליהנות מהחופשה שלך.